poniedziałek, 23 kwietnia
facebook
google

Wsparcie

Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw to pozarządowa organizacja non-profit. Utrzymywana jest jedynie z dobrowolnego wsparcia uczestników i sympatyków.

Istnieje wiele sposobów w jaki możesz nam pomóc.

Znaczącym wsparciem dla platformy msp-24.pl jest zaangażowanie osób prawnych i fizycznych, posiadających wiedzę oraz doświadczenie w zdobywaniu wsparcia finansowego, zarówno z krajowych funduszy pomocowych dla instytucji pozarządowych, jak i ze środków unijnych. Jeśli możesz nam pomóc w tej kwestii, bardzo prosimy o kontakt: biuro@msp-24.pl.

Pragniemy, aby nasza inicjatywa dotarła do jak najszerszego grona polskich przedsiębiorców. Jeżeli bliskie są Ci nasze idee i chcesz pomóc w ochronie interesów polskiego sektora MSP zamieść na swojej stronie internetowej baner promujący MSP-24.PL. Będziemy bardzo wdzięczni za rozpowszechnianie wszelkich informacji o Federacji MSP.

Jeśli chcesz wesprzeć naszą inicjatywę, prosimy o wpłacenie datku na numer konta podany poniżej. Abyśmy mogli finansować koszty obsługi technicznej portalu, potrzebne są nam stałe comiesięczne wpływy. Dlatego ewentualnych darczyńców prosimy o wsparcie nas kwotą 20 złotych miesięcznie, co pozwoli nam prowadzić i rozwijać naszą działalność.

Federacja MSP - Fundacja
ul. Powstańców Śląskich 5
01-381 Warszawa
Bank Pekao SA
Nr konta: 60 1240 6292 1111 0010 4558 7448
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Celowe wsparcie portalu MSP-24.PL”

W naszym zasięgu jest możliwość zmiany przepisów dotyczących działalności małych i średnich przedsiębiorców. Pamiętaj! Wspólnie możemy wiele. Jesteśmy głosem wszystkich przedsiębiorców i każdego z osobna, dlatego dołącz do nas! Jeśli zjednoczymy się w dużą, silną grupę, będziemy mieć realny wpływ na sytuację prawną sektora MSP w kraju.

Dziękujemy! 

 

 

 

© 2012 msp-24