czwartek, 28 października
facebook
google

Wsparcie

Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw to pozarządowa organizacja non-profit. Utrzymywana jest jedynie z dobrowolnego wsparcia uczestników i sympatyków.

Istnieje wiele sposobów w jaki możesz nam pomóc.

Znaczącym wsparciem dla platformy msp-24.pl jest zaangażowanie osób prawnych i fizycznych, posiadających wiedzę oraz doświadczenie w zdobywaniu wsparcia finansowego, zarówno z krajowych funduszy pomocowych dla instytucji pozarządowych, jak i ze środków unijnych. Jeśli możesz nam pomóc w tej kwestii, bardzo prosimy o kontakt: biuro@msp-24.pl.

Pragniemy, aby nasza inicjatywa dotarła do jak najszerszego grona polskich przedsiębiorców. Jeżeli bliskie są Ci nasze idee i chcesz pomóc w ochronie interesów polskiego sektora MSP zamieść na swojej stronie internetowej baner promujący MSP-24.PL. Będziemy bardzo wdzięczni za rozpowszechnianie wszelkich informacji o Federacji MSP.

 

W naszym zasięgu jest możliwość zmiany przepisów dotyczących działalności małych i średnich przedsiębiorców. Pamiętaj! Wspólnie możemy wiele. Jesteśmy głosem wszystkich przedsiębiorców i każdego z osobna, dlatego dołącz do nas! Jeśli zjednoczymy się w dużą, silną grupę, będziemy mieć realny wpływ na sytuację prawną sektora MSP w kraju.

Dziękujemy!
 

© 2012 msp-24